IMG_1629

Hej! Olen Andra oma 20ndates ja seda spetsiifilist blogi siin pean aastast ’12.  Olen blogimisega/ajaveebimise/netipäeviku pidamisega tegelenud ilmselt pärispäris kaua ja selle lihtsa mõttega, et ma võin asju unustada. Aga on asju, mida ei tahaks unustada ja seega tulebki need kuskile üles täheldada!

Kirjutan oma igapäevategemistest, perekonnaelust (meie pere koosneb minust, mu armsast mehest Keiost, kass-Sassist ja pisikutt Krisist), rasedusest (hiljem ka lapse kasvatamisest), kassist, rõõmudest-muredest ja ärritajatest. Mulle meeldib pilti teha ja ‘millegi ilusa loomisega’ tegeleda – selle viimase suhtes ma muidugi pead ei anna, mismoodi see välja võiks kukkuda…

Sa tahad mulle midagi öelda? Minu käest midagi küsida?
Küsimustele, mis päevavalgust kannatavad, võin vastata siin. 🙂

Pikema jutu korral saada mulle e-mail aadressil andra.pant@gmail.com või võid seda teha ka alloleva vormi kaudu VÕI kirjuta mulle kiri facebooki lehele.

Olge muhedad!

page break

Hej! I’m Andra in my twenties and this specific blog I’ve been running since ’12. I’ve been into bloggig for a longlong time and the reason is simple, really – I don’t want to forget.  There are things you want to remember, so it’s best to have them written down somewhere!

I write about my daily doings, family life (our family is me, the lovely fiance Keio, our cat Sass and the little man Kris), pregnancy (later on about raising the baby), the cat, what makes me happy or sad or whatever and the things that seriously annoy me.
I like to take pictures and ‘create something pretty’ – I’m not sure about the last one, but you get the point…

When you have something you want to ask me, you can find the button on the right. When it’s a longer story, you can also e-mail me at andra.pant@gmail.com OR do so through the form above OR write to me on my facebook page.

Stay mellow!

Advertisements

Ütle sõna sekka:

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s