Juba neli armast kuud! ♥

IMG_9273

Tsau, tiburull!

Täna on see ilus päikesepaisteline päev, kus ilus ja värviline, triibuline sa saad nelja kuuseks. NELJA KUUSEKS, saad sa aru? Kuhu see aeg lendab?!
Panen sulle ise beebiraamatut kokku ja üleeile otsisin pilte. Viskasin sellele suurele kogule silma peale (sest ilmselgelt ei saa sinust kunagi liiga palju pilte olla!) ja juba sealt pealt oli näha, kui palju sa kasvanud oled. Alles sa olid me pisipisi pojuke, kes põlvede peale ilusti ära mahtus, malbelt muheles ja enamuse päevast õndsat und magas.
Täna aga tasustad sa mind tugevate jalahoopidega makku, kui sind samamoodi põlvede peale panen. Ilmselgelt olen ma liiga lühike, et pea 65 sentimeetrist sind ära mahutada. Malbe muhelemine on asendunud näoilmete jälgimisega, naeratamise ja naermisega ja absoluutselt kõige uudistamisega!
Sinu igahommikuseks traditsiooniks on saanud mõnus lalisemine hällis ning tavaliselt jõuad sa kuskil pool tundi jutustada, enne kui ma oma kõige magusamat und segada lasen ja sinuga askeldama hakkan.
Viimased paar päeva oled sa olnud natuke torin, viril ja emmekas, aga riputan need su tulevate hammaste virna. Oled me kullatükk ja seda ei muuda miski, isegi see, kui sa meie peale kõvasti-kõvasti karjud!

Kaalud juba palju, jalad on pikad kui makaronid. Varsti lähme arsti juurde ja saame teada uued parameetrid. Ma küll ei oska öelda, kui pikk sa nelja kuusena oled, aga kaalu on sul küll vähemalt kilo juures, ehk siis sa kaalud julgelt kuskil 6,5 kilo!
Täna sööme kooki ja magusat, tähistame sinu neljandat minisünnipäeva ja emme värskeid lubasid. Hurraa!

Palju õnne, kallis poja!

Advertisements

Ütle sõna sekka:

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s