Toni Judokooli suur kimonode sügislaat

Nii, milles siis point:

Korraldame Kristiine Spordimaja esisel muruplatsil väikeseks jäänud KIMONODE ostu-müügi-vahetuse LAADA! Pakkumisele võib välja panna kõik lastele väikseks jäänud spordiriided, jalatsid, joped.
See on võimalus vabaneda mittevajalikust ja omandada vajalikku kraami. Müüki tulevad ka Judokooli uued kimonod, dressid, kotid, T-särgid, käterätikud.
Üritusest osa võtta soovijatel palun kirjutada toni@judokool.ee

Kuna Judokooli tegevuste korraldamine/abistamine kuulub mu töökohustuste hulka, siis mõtlesin, et miks mitte ise ka osa võtta ja ladusingi mõned enda vanad spordiasjad letti. Ilm oli ka nagu tellitud, päike paistis ja tõeline suvi oli. Kõik, kes aga puudu olid, olid osavõtlikud lapsevanemad 🙂

Ilmselt olin Soome kirbuturukultuurist veel nii vaimustuses, et pettusin vähe, kui pilvekeste pealt alla pidin tulema. Lisaks olen sellist mõõtu ka – meie vanemad lapsed on minust suuremad ja nooremad väiksemad. Vot nii.

Aga, nagu keegi ütles kuldsed sõnad, siis oli ka Õllesummer alguses väga väike üritus, niiet meil on aega veel kasvada küll ja küll. Ühesõnaga – järgmise laadani! Ja siis paluks suuremat osavõttu ka lapsevanemate poolt!

IMG_1479

 

Suur aitäh kõikidele osavõtjatele! 🙂

Advertisements

Ütle sõna sekka:

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s