Toni Judokooli suur kimonode sügislaat

Nii, milles siis point:

Korraldame Kristiine Spordimaja esisel muruplatsil väikeseks jäänud KIMONODE ostu-müügi-vahetuse LAADA! Pakkumisele võib välja panna kõik lastele väikseks jäänud spordiriided, jalatsid, joped.
See on võimalus vabaneda mittevajalikust ja omandada vajalikku kraami. Müüki tulevad ka Judokooli uued kimonod, dressid, kotid, T-särgid, käterätikud.
Üritusest osa võtta soovijatel palun kirjutada toni@judokool.ee

Kuna Judokooli tegevuste korraldamine/abistamine kuulub mu töökohustuste hulka, siis mõtlesin, et miks mitte ise ka osa võtta ja ladusingi mõned enda vanad spordiasjad letti. Ilm oli ka nagu tellitud, päike paistis ja tõeline suvi oli. Kõik, kes aga puudu olid, olid osavõtlikud lapsevanemad 🙂

Ilmselt olin Soome kirbuturukultuurist veel nii vaimustuses, et pettusin vähe, kui pilvekeste pealt alla pidin tulema. Lisaks olen sellist mõõtu ka – meie vanemad lapsed on minust suuremad ja nooremad väiksemad. Vot nii.

Aga, nagu keegi ütles kuldsed sõnad, siis oli ka Õllesummer alguses väga väike üritus, niiet meil on aega veel kasvada küll ja küll. Ühesõnaga – järgmise laadani! Ja siis paluks suuremat osavõttu ka lapsevanemate poolt!

IMG_1479

 

Suur aitäh kõikidele osavõtjatele! 🙂

Advertisements

Ütle sõna sekka:

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s