Nädalavahetus mere ääres

Nädalavahetusel mõtlesime võtta veidi puhkust ja aega iseendile ja ära sõita linnamelust, kuid ilmataadil olid – nagu alati – meiega teised plaanid. Ma ei tea, mis see on (karma?), aga iga jumala kord, kui me Salmistusse puhkama tahame minna, võime kindlad olla, et kuivaks ei jää meist keegi. Nii ka seekord.

Ma ei hakka üksikasjalikult kirjeldama, kus, mida, kaua, mis marinaadis ja temperatuuril me liha grillisime või millistel kellaaegadel tühja passisime, küll aga võin mainida, et käisime tuulest ja pilvedest  hoolimata meres ujumas. Ma ei tea siiamaani, mis hullumeelsus mind sinna külma ja märga vedelikku ajas, aga meie Katsiga ilmselt allusime poiste provokatsioonidele ja kastsime ka tissid-tussid vette (nilbe fraas küll, aga sel oli tol hetkel piisavalt mõjuvõimu).

 

Ega mul väga meie olesklemisest rohkem märkimisväärset kirjutada polegi… Oli lahe, sai puhata, sai magada. Käisin raksus. Hernepilti on ilmselt nii mõnedki teist näinud, siin mammupilt ka:

IMG_1195

 

Uudisteks nii palju, et kui ma veel üle-eelmises postituses otsisin oma ‘seda’, siis minu tänaseks ‘selleks’ on MILKA ŠOKOLAADIKÜPSISED. Siinkohal kallistan kalleid kaasmaalasi nimega Kristjan ja Merlin, kes meile ennastohverdavalt kaks pakki loovutasid (üks pakk on otsas juba, muide)!
Järgmisel nädalavahetusel ootab ees üks pulmapidu, senimaani aga proovime rahulikult kulgeda.

Palavaid tervitusi saadab ka Kris-Gunnar, kes täna on teinud ilmselt oma rabelemise maailmarekordi. Olge mõnusad ja palun kutsuge Eesti suvi tagasi!

IMG_1196
27. nädalat

 

Advertisements

3 thoughts on “Nädalavahetus mere ääres

Ütle sõna sekka:

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s