JOIK Toniseeriv tsitruse vannisool ja JOIK Luksuslik tsitruse vannipiim

IMG_5745

 

Mida rohkem rasedus edasi, seda parem on mõned õhtud soojas vannivees logeleda, lõõgastuda ja kiuksuv-puhtana magama minna. Mina olen läbi ja lõhki vanni-inimene; võin hommikuti vannis käia, võin seda lõuna ajal teha ja õhtutest rääkimata. Miks? Ilmselt sellepärast, et ma lihtsalt saan.
Mõni keskkonnaaktivist võib oma nina kirtsutada, aga ka vannis võib säästlikult käia – alati ei pea vanni vett täis laskma. Käin vannis ilmselt rohkem ka selle pärast, et olen liigsa laisk, et dušisegistit kogu aeg käes hoida (sest meil ei ole seda võimalust seina külge kinnitada), niisiis eelistan soojas vees taguotsapidi istuda ja oma asjad niiviisi ära toimetada.

Need kaks nunnut totsikut sain endale sünnipäevaks – üks kingiti, teise sain ise valida.

➘Tooted lubavad:
Vannisool lubab: Lisades 3-4 lusikatäit soojale vanniveele muudab vannisool vee mõnusalt lõhnastatuks ja vanniskäigu lõõgastavaks kogemuseks. Vannipiim aga muudab vanniskäigu hellitavaks elamuseks – vannipiim muudab vee piimjaks ning naha siidiselt pehmeks ja õrnalt lõhnastatuks.

➘Pakendid:
Stiilipuhas ja minimalistlik. Less is more! Vannisool on 600 gr , vannipiim 400 gr keeratava kaanega purgis.

➘Lõhn:
Ühte ma teile ütlen, JOIK ei vea oma lõhnalubadustega kunagi alt! Vannisool on mõnusalt värskendava tsitruselõhnaga, vannipiim natuke magusama, kuid mitte liiga pealetükkiva tsitruse ja vanilje lõhnaga.

➘Tulemus:
Minul on nende toodete kasutamisega raske soojas mõnusas vannivees silmi lahti hoida, enesetunde teevad nad tõesti heaks. Vannisool muudab vannivee natuke oranžikamaks ja loob mõnusa meeleolu.Sool lahustub vees suhteliselt aeglaselt, kuid võite kindlad olla, et kui oma vanniskäiku lõpetama hakkate, on sool kindlasti juba sulanud. Vannipiim tekitaks vee peale nagu vaevumärgatava õlikirme, mis võib-olla mõndadele ei meeldi. Seetõttu ei kasuta ma teda nii tihti kui soola. Ainult parimatel poputamispäevadel 🙂 Minul pole probleemi selle õlikirmega, nahk on peale vanni mõnusalt siidine ja pehme.

➘Kokkuvõtteks:
JOIKi tooted teevad iga vanniskäigu naudinguks. Nagu ennist ütlesin, on mul pea iga kord raskusi oma silmade lahti hoidmisega, sest lihtsalt nii hea on olla. Kel on võimalusi vannis käia, proovige kindlasti JOIKi!

➘Hinded:
Vannisool: ♥♥♥♥♥ 5/5
Vannipiim: ♥♥♥♥♡ 4/5

Nagu kõiki nende tooteid, leiab ka vannipiima ja vannisoola joik.ee kodulehelt. Vannisoola saate endale soetada 3.60 € eest, vannipiima aga 6.00 € eest.

Olge vahvad!

Advertisements

Ütle sõna sekka:

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s